Temirol - logo

Szybki Kontakt

dofinansowanie
Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe

Pełne krycie i szeroki wybór kolorów lakieru

wymiary-pieca

Posiadamy profesjonalną lakiernię proszkową z piecem do wygrzewania o wymiarach:
4,1 m (długość) x 2 m (wysokość) x 1,4 m (szerokość).
Malujemy farbami wysokiej jakości, atestowanymi, przeznaczonymi do użytku zewnętrznego. Posiadamy na stanie niemal wszystkie farby ze wzornika RAL. Zastosowanie odpowiednich procesów przygotowujących stal przed malowaniem pozwala doskonale odtłuścić i przygotować powierzchnię.

Malowanie proszkowe polega na nakładaniu farby proszkowej na powierzchnię przewodzącą np. metal. Osadzona warstwa proszku utrzymuje się na powierzchni malowanego detalu dzięki siłom elektrostatycznym. Malowanie proszkowe posiada wiele zalet ekonomicznych, ekologicznych i technologicznych. Po pierwsze charakteryzuje się możliwością nakładania grubych powłok stosując jedną warstwę farby. Lakiery proszkowe są od razu gotowe do użytku przez co oszczędza się czas na ich przygotowaniu, co skraca czas oczekiwania na finalny produkt. Już jedna taka warstwa pozwala uzyskać wysoką odporność na czynniki zewnętrzne. Ponadto lakierowanie proszkowe nie posiada wad typowych dla malowania mokrego takiego jak zacieki, zmarszczenia czy spękania. Lakierowanie proszkowe można stosować na różne metalowe powierzchnie o nieregularnym kształcie.

Cena usługi malowania proszkowego zależna jest od specyfiki każdego elementu i jest ustalana indywidualnie.

Dowiedz się więcej o malowaniu proszkowym.

Charakterystyka usługi lakierowania proszkowego

Piec o wymiarach 4.1 (dł.) x 2 (wys.) x 1.4 (szer.) (m)

Duży wybór kolorów RAL

Poziom połysku do wyboru

Ochronna powłoka antykorozyjna

Brak zacieków

Dokładne krycie

Równomierny odcień

Szybka realizacja

Zobacz inne nasze usługi.

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy TEMIROL Mirosław Łachacz realizuje projekt dofinansowany ze środków RPO WiM na lata 2014-2020 z zakresu: Osi priorytetowej 1 Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur, Działanie 1.5 Nowoczesne firmy, Poddziałanie 1.5.1 Wdrożenie wyników prac B+R, pt.: „Wdrożenie wyników prac badawczo-rozwojowych B+R w przedsiębiorstwie ZPHU TEMIROL Mirosław Łachacz".
Dofinansowanie projektu z UE: [934 416,42 PLN]

dofinansowanie