Temirol - logo

Szybki Kontakt

dofinansowanie
Wycinanie laserem

O firmie

W NASZYM ZAKŁADZIE ŚWIADCZYMY KOMPLEKSWE USŁUGI Z ZAKRESU OBRÓBKI METALU

Firmę Temirol charakteryzuje kompleksowe podejście do usług i produkcji związanej z obróbką metali oraz wytwarzaniem konstrukcji metalowych.

W ramach naszych usług oferujemy Państwu skorzystanie z szeroko pojętej działalności w zakresie obróbki oraz malowania proszkowego metali, co otwiera szerokie horyzonty przy wytwarzaniu różnorodnych konstrukcji. Rozwiniętemu park maszynowy oraz zaawansowana technologia sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom dzisiejszego coraz bardziej wymagającego rynku.

Usługi wykonywane są na podstawie dokumentacji technicznej dostarczonej przez Klienta lub na podstawie dokumentacji przygotowanej przez pracowników naszego biura konstrukcyjnego. Świadczymy usługi związane z projektowaniem CAD, przygotowujemy modele 3D oraz tworzymy dokumentację 2D. Nasi pracownicy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, co zwiększa jakość wykonywanych przez nas usług.

Oprócz kompleksowych usług z zakresu obróbki metalu zajmujemy się sprzedażą gotowych produktów. Od początku istnienia firmy specjalizujemy się w produkcji mebli metalowych na potrzeby przemysłu. Wytwarzamy wysokiej jakości skrzynki gazowe, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W ofercie posiadamy szeroki wybór gotowych wzorów produktów, dostępnych zarówno w sprzedaży detalicznej jak i hurtowej. Wszystkie nasze wyroby są lakierowane wytrzymałymi na warunki atmosferyczne farbami proszkowymi. Do wyboru oferujemy szeroką gamę kolorów, co pozwala spersonalizować gotowy produkt.

Indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz długoletnie doświadczenie, gwarantują satysfakcję i terminowość wykonania każdego projektu. Naszymi największymi atutami są konkurencyjne ceny, krótkie terminy oraz jakość wykonania, gwarantowana przez nowoczesny park maszynowy.

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy TEMIROL Mirosław Łachacz realizuje projekt dofinansowany ze środków RPO WiM na lata 2014-2020 z zakresu: Osi priorytetowej 1 Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur, Działanie 1.5 Nowoczesne firmy, Poddziałanie 1.5.1 Wdrożenie wyników prac B+R, pt.: „Wdrożenie wyników prac badawczo-rozwojowych B+R w przedsiębiorstwie ZPHU TEMIROL Mirosław Łachacz".
Dofinansowanie projektu z UE: [934 416,42 PLN]

dofinansowanie