Temirol - logo

Szybki Kontakt

dofinansowanie
piaskowanie

Piaskowanie

piaskowanie

W naszej ofercie posiadamy usługę piaskowania. Ciśnienie robocze o wartości 8 bar usuwa nie tylko powierzchniową rdzę, ale również tą, która dotyka głębsze warstwy blachy. Piaskowanie pozwala skutecznie oczyścić powierzchnię i przygotować ją do dalszej obróbki. Stosowanie dyszy sterowanej manualnie pozwala dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca. Dzięki zlokalizowaniu piaskarki na zewnątrz, jesteśmy w stanie wypiaskować również maszyny wysokogabarytowe.

Efekt piaskowania jest podobny do szlifowania, jednak czyszczona powierzchnia jest dużo równiejsza. Dzięki piaskowaniu nie ma problemów z czyszczeniem narożników lub zakrzywień, które w normalnych warunkach są bardzo trudno dostępne.

Dzięki piaskowaniu nie ma problemów z czyszczeniem rogów lub zakrzywień, które w normalnych warunkach są bardzo trudno dostępne i uciążliwe w czyszczeniu.

Charakterystyka usługi piaskowania

Ciśnienie 8 bar

Manualne sterowanie dyszy

Niemal dowolne kształty i gabaryty elementów

Czyszczenie miejsc trudno dostępnych

Przygotowanie powłoki idealnej pod malowanie

Zobacz inne nasze usługi.

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy TEMIROL Mirosław Łachacz realizuje projekt dofinansowany ze środków RPO WiM na lata 2014-2020 z zakresu: Osi priorytetowej 1 Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur, Działanie 1.5 Nowoczesne firmy, Poddziałanie 1.5.1 Wdrożenie wyników prac B+R, pt.: „Wdrożenie wyników prac badawczo-rozwojowych B+R w przedsiębiorstwie ZPHU TEMIROL Mirosław Łachacz".
Dofinansowanie projektu z UE: [934 416,42 PLN]

dofinansowanie