Jesteśmy zakładem z wieloletnim doświadczeniem w produkcji mebli metalowych na potrzeby przemysłu. Specjalizujemy się w wytwarzaniu wysokiej jakości, wytrzymałych szafek metalowych - gazowych, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W ofercie posiadamy szeroki wybór gotowych wzorów produktów dostępnych w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Nasze wyroby są lakierowane wytrzymałymi na warunki atmosferyczne farbami proszkowymi. Do wyboru jest szeroka gama kolorów, co pozwala lepiej spersonalizować gotowy produkt.

Oprócz produkcji oraz sprzedaży gotowych mebli zajmujemy się różnego rodzaju usługami związanymi z obróbką metali. W ramach naszej działalności mogą Państwo skorzystać z usług profilowania i gięcia blach, co otwiera szerokie horyzonty przy wytwarzaniu wytrzymałych konstrukcji metalowych. Dzięki wszechstronnie rozwiniętemu parkowi maszynowemu oraz zaawansowanej technologii jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku. Ponadto świadczymy usługi ślusarskie takie jak spawanie, profilowanie, wycinanie oraz szlifowanie.

To tylko niektóre z naszych preferencji. W celu bliższego poznania naszej oferty zapraszamy do obejrzenia propozycji produktów oraz usług znajdujących się na niniejszej stronie. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu online.

border-top: 3px dashed #f60;
Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA